Inoblita

Komanda

Skirmantė Cairns

Direktorė, įkūrėja

Esu mama, aktyvistė, vertėja, VšĮ Inoblita įkūrėja. Nuo invazijos pradžios įsitraukiau į įvairią veiklą: rinkau ir ruošiau humanitarines siuntas, kurį laiką verčiau Mariaus Buroko informacinius įrašus FB apie karą, su sūnumi dalyvavau protestuose prie Rusijos ambasados.

Vykdžiau įvairią kitokią veiklą susijusią su humanitarine pagalba. Didžiausia motyvacija užsiimti šia veikla yra mano sūnus, kuris yra ne tik mano pirmas savanoris bet ir didžiausias pagalbininkas.

Susisiekti dėl: finansinės ar daiktinės paramos Lietuvoje ir kitose šalyse, logistikos klausimų,  viešųjų ryšių ir kitais klausimais.

Skirmantė Cairns

Viktorija Meškinytė

Logistikos koordinatorė, savanorė

Studijuoju transporto logistiką Kolpingo kolegijoje pirmame kurse. Esu nemažai prisidėjusi prie savanoriškos veiklos: esu pakavusi dėžes, jas suskirstydama pagal rūšį ir būtinumą, taip pat ne kartą jas esame įvairiais būdais pristatę civiliams Ukrainoje bei teikėme pirmenybę labiausiai nukentėjusioms Ukrainos sritims.

Man smagu prisidėti prie pagalbos nukentėjusiems žmonėms, kurie noriai laukia jos bei matyti jų veiduose šypsenas  gavus siuntas.

Susisiekti dėl: logistikos į Ukrainą klausimų.

photo

Gerda Meškinytė

Viešųjų ryšių koordinatorė, savanorė

Esu I-kurso finansų krypties studentė, studijuojanti Kauno technologijų universitete. Nusprendžiau prisidėti prie šios, naujai įsikūrusios organizacijos, norėdama padėti nelaimės ištiktiems asmenims, šiuo atveju, Ukrainos civiliams, patiriantiems badą, drabužių, vaistų bei kitų būtiniausių dalykų stygių.

Esu anksčiau susidūrusi su tokio pobūdžio veikla: pakavau dėžes, skirsčiau jas pagal būtinumą, kroviau į autobusus, skirtus kuo greičiau pristatyti pagalbą labiausiai to stokojančioms Ukrainos sritims. Labai kviečiu asmenis, skaitančius šį prisistatymą, pasiryžti dalį laiko paskirti humanitarinės pagalbos kaupimui bei aukojimui, tokiu atveju, kuriant darnesnią Ukrainos gyventojų ateitį.

Susisiekti dėl: socialinių tinklų ir viešųjų ryšių klausimų.

photo

Rachel Anthia Sherlock

Ambasadorė

Jau dešimt metų esu fotografė. Per šį dešimtmetį aš stengiausi kurti drąsius, išraiškingus vaizdus, kurie švenčia visos žmonijos grožį ir įvairovę. Noriu plėtoti tokią reprezentaciją.

Dar man patinka tai, kad per savo darbą nuolat susipažįstu su naujais, nuostabiais žmonėmis. Dar geriau – turiu galimybę užfiksuoti kažką iš jų esmės, o šie vaizdai leidžia man, mums ir jiems pamatyti, kokie jie nepaprasti.

Mano kurti portretai pasirodė „Vogue“, „Rolling Stone“, „Harper’s Bazaar“, „GQ“, „Glamour“ ir daugelyje kitų žurnalų, fotografavau tokius įkvepiančius žmones kaip Annie Lennox, John Bradley, Stefflon Don ir Sara Pascoe.

Šalia darbo žurnaluose ir reklaminės fotografijos veiklos, bendradarbiauju su pagalbos moterims organizacijomis visame pasaulyje, įskaitant The Sharan Project ir „INOBLITA“.

Rachel Anthia Sherlock